Grupp A
Torsdag 10:00 HFC '15 - JSG Ilmenautal Freja 2
Torsdag 12:00 H.S.V. de Zuidvogels - v.v. Steenbergen Freja 5
Torsdag 12:00 Juliana Mill - JSG Ilmenautal Freja 8
Torsdag 14:00 v.v. Steenbergen - HFC '15 Freja 1
Torsdag 14:40 H.S.V. de Zuidvogels - Juliana Mill Freja 9
Fredag 10:00 H.S.V. de Zuidvogels - HFC '15 Freja 8
Fredag 10:00 v.v. Steenbergen - Juliana Mill Freja 3
Fredag 14:00 v.v. Steenbergen - JSG Ilmenautal Freja 1
Fredag 15:20 Juliana Mill - HFC '15 Freja 1
Fredag 16:00 H.S.V. de Zuidvogels - JSG Ilmenautal Freja 1
Gupp B
Torsdag 11:20 VSK Aarhus - Mölndal, IF Freja 8
Torsdag 13:20 S.C. 't Zand - VSK Aarhus Freja 8
Torsdag 13:20 Groen Wit'62 - Mölndal, IF Freja 9
Torsdag 15:20 Sporting Almere - S.C. 't Zand Freja 8
Torsdag 17:20 Sporting Almere - Groen Wit'62 Freja 2
Fredag 09:20 Sporting Almere - VSK Aarhus Freja 3
Fredag 10:40 S.C. 't Zand - Groen Wit'62 Freja 8
Fredag 11:20 Sporting Almere - Mölndal, IF Freja 8
Fredag 15:20 S.C. 't Zand - Mölndal, IF Freja 4
Fredag 15:20 Groen Wit'62 - VSK Aarhus Freja 5
Grupp C
Torsdag 10:00 SVN Buchholz - FC Holte Freja 1
Torsdag 12:00 RKVV Teylingen - V.V. Jan van Arckel Freja 9
Torsdag 12:40 v.v. DZOH - FC Holte Freja 7
Torsdag 14:00 V.V. Jan van Arckel - SVN Buchholz Freja 8
Torsdag 14:40 RKVV Teylingen - v.v. DZOH Freja 8
Fredag 10:40 RKVV Teylingen - SVN Buchholz Freja 9
Fredag 14:00 V.V. Jan van Arckel - FC Holte Freja 9
Fredag 14:00 v.v. DZOH - SVN Buchholz Freja 8
Fredag 16:00 RKVV Teylingen - FC Holte Freja 7
Fredag 17:20 V.V. Jan van Arckel - v.v. DZOH Freja 2
A-slutspel (1-4)
Lördag 15:20 Grupp A #1 - Bästa 2:a Freja 9
Lördag 15:20 Grupp C #1 - Grupp B #1 Freja 8
Lördag 17:20 - Freja 1
Lördag 17:20 - Freja 2
B-slutspel (5-8)
Lördag 15:20 Bästa 3:a - Nr. 2 Grupp ? Freja 3
Lördag 15:20 Bästa 3:a - Nr. 2 Grupp ? Freja 4
Lördag 16:40 - Freja 6
Lördag 16:40 - Freja 7
C-slutspel (9-12)
Lördag 14:00 Nr. 3 Grupp ? - Grupp A #4 Freja 3
Lördag 14:40 Grupp B #4 - Grupp C #4 Freja 4
Lördag 16:40 - Freja 4
Lördag 16:40 - Freja 5
D-slutspel (13-15)
Lördag 14:40 Grupp A #5 - Grupp B #5 Freja 3
Lördag 16:00 Grupp B #5 - Grupp C #5 Freja 3
Lördag 17:20 Grupp A #5 - Grupp C #5 Freja 3